Sinop Üniversitesi Vakfı, Rektörümüz ve Vakıf Başkanı Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN Başkanlığında Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, 200 öğrencimize yemek bursu verilmesi kararlaştırıldı.

Rektörlük Makamında gerçekleştirilen toplantıya; Sinop Üniversitesi Vakfı Yönetim Kurulu Üyelerimiz Prof. Dr. Sayın Kamil DEMİRCİ, Prof. Dr. Sayın Hülya TURAN, Prof. Dr. Sayın Ahmet TABAK, Öğr. Gör. Volkan ÇAVUŞ, Sayın Muharrem DEMİRCAN ve Sayın Sedat ÇINAR katıldı.

Toplantıda; Üniversitemizde öğrenim gören önlisans, lisans ve lisansüstü düzeydeki ihtiyaç sahibi öğrencilerimize 2022-2023 eğitim-öğretim yılında Sinop Üniversitesi Vakfı tarafından yemek bursu verilmesi konusu görüşüldü.

Toplantı sonunda, Üniversitemizde 2022-2023 eğitim-öğretim yılında öğrenim gören önlisans, lisans ve lisansüstü düzeydeki ihtiyaç sahibi 200 öğrenciye Kasım ayından başlamak üzere 8 ay süreyle ayda 160 TL olmak üzere yemek bursu verilmesine oybirliği ile karar verildi.

Başvurular “Sinop Üniversitesi Vakfı Öğrenci Yemek Bursu Başvuru Formu” ile 11 Kasım 2022 tarihine kadar Sinop Üniversitesi Vakfına yapılacak.

Not: Başvuru formları 11 Kasım 2022 tarihine kadar merkezde bulunan öğrencilerimiz Rektörlük Özel Kalem Müdürlüğüne, ilçelerde bulunan öğrencilerimiz ise bulundukları fakülte veya yüksekokul yönetimine ıslak imzalı olarak teslim etmesi gerekmektedir.